gorabaner

 

 

doxalogodiecezjiopolskiej

linkiomipowolanialink

klasztorlinkmisyjnedrog

mszasw

 

Ogłoszenia Parafialne

2 NIEDZIELA ADWENTU - 10.12.2017

Składamy serdeczne Bóg zapłać o. Piotrowi za posługę głoszenia słowa Bożego. Przypominamy, że o. Piotr był kiedyś wikariuszem w naszej parafii, a obecnie posługuje na Białorusi. Przy wyjściu z kościoła będzie zbierał ofiary na pomoc tamtejszym parafiom.

Dziś przed kościołem młodzież ze Stowarzyszenia Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle zbiera dary na akcję pomocy Polakom mieszkającym na Białorusi Polacy – Bohaterom. Za złożone dary składamy serdeczne Bóg zapłać. Kto by jeszcze w tygodniu chciał pomóc, można dary przynosić do zakrystii lub biura parafialnego.

Modlitwie różańcowej przewodniczyć będzie w tym tygodniu V Róża.

Zapraszamy na Roraty codziennie o godz. 18.00, a w soboty o godz. 7.00. Cieszymy się z dużej frekwencji zarówno dzieci, młodzieży jak i dorosłych. Zachęcamy do wytrwałości.

Msza św. w intencji Przyjaciół Misji dzisiaj o godz. 16.00. Następnie spotkanie.

Spotkania kandydatów do bierzmowania: kl. II gimnazjum w poniedziałek 11.12 o godz. 16.30, kl. III gimnazjum w czwartek 14.12 o godz. 16.30.

W sobotę 16.12 w godzinach przedpołudniowych kapłańskie odwiedziny chorych. Prosimy zgłaszać chorych, którzy chcą przyjąć sakrament spowiedzi lub namaszczenie w zakrystii, lub biurze parafialnym.

Parafialny kalendarz z planem kolędy i z wpisem kolędowym dostępny będzie dla wszystkich w przyszłą niedzielę.

Osoby, które chcą dokonać odpisu od podatku za rok 2017 proszone są o zgłaszanie tej informacji w biurze parafialnym.

W przyszłą niedzielę będą do nabycia w salce parafialnej opłatki, świece wigilijne, kartki i ciekawe upominki świąteczne. W dni powszednie zapraszamy do biura parafialnego.

W tym tygodniu do wieczności odeszli:
Anna Bubula-Polkowska, Piotr Damrat, Katarzyna Pietkun.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.