gorabaner

 

 

doxalogodiecezjiopolskiej

linkiomipowolanialink

klasztorlinkmisyjnedrog

mszasw

 

Ogłoszenia Parafialne

29 NIEDZIELA ZWYKŁA - 22.10.2017

Codziennie odprawiamy nabożeństwa różańcowe. Dzieci zapraszamy o godz. 16.15 (do czwartku), a młodzież i dorosłych o 17.15. Dzisiaj nabożeństwo na Osiedlu Leśna.

Przedstawiciele wspólnoty Neokatechumenatu z naszej parafii prowadzą katechezy dla dorosłych w kościele Świętego Ducha na Piastach. Zapraszamy w poniedziałki i środy o godz. 18.30.

Spotkania kandydatów do sakramentu bierzmowania w sali parafialnej: klasy II gimnazjum w poniedziałek o godz. 16.30, klasy III gimnazjum w czwartek o godz. 16.30.

Spotkanie Wspólnoty Seniorów św. Anny odbędzie się w czwartek o godz. 15.30.

W czwartek po Mszy św. wieczornej spotkanie Nadzwyczajnych Szafarzy Komunii Świętej.

W miesiącu listopadzie odbędzie się przygotowanie do pełnienia funkcji nadzwyczajnych szafarzy Komunii św. Bardzo prosimy chętnych o zgłaszanie się koniecznie już w tym tygodniu. Liczymy szczególnie na tych, którym była składana kiedykolwiek propozycja przez o. Proboszcza lub innych kapłanów.

W piątek - 27 października o godz. 18.45, o. Wiesław oraz wspólnota Domowego Kościoła - Oazy Rodzin bardzo serdecznie zapraszają uczestników, przyjaciół oraz wszystkie małżeństwa wraz z dziećmi na comiesięczną Mszę Świętą w intencji Rodzin. Po Mszy Świętej odbędzie się spotkanie w kawiarence parafialnej.

Kapłańskie odwiedziny chorych, którzy pragną przystąpić do spowiedzi, odbędą się w najbliższą sobotę w godz. przedpołudniowych.

Msza św. dla niepełnosprawnych i ich rodzin w najbliższą sobotę o godz. 16.00.

Zapraszamy młodzież na Zjazd NINIWY w Bodzanowie w dniach 9-12.11.2017 r. Zapisy i informacje w biurze parafialnym i u o. Mariusza.

Wypełnione kartki z wypominkami składamy w biurze parafialnym lub w ustawionej przy końcu ławek skrzynce. Serdeczne Bóg zapłać za dołączone ofiary.

W tym tygodniu do wieczności odeszły:
Honorata Sokół i Eleonora Wilpert.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.