gorabaner

 

 

doxalogodiecezjiopolskiej

linkiomipowolanialink

klasztorlinkmisyjnedrog

mszasw

 

Ogłoszenia Parafialne

II NIEDZIELA WIELKIEGO POSTU - 25.02.2018

Modlitwie różańcowej w tym tygodniu przewodniczy VI Róża Żywego Różańca.

W Wielkim Poście zapraszamy do udziału w pasyjnych nabożeństwach; dzisiaj Gorzkie Żale z kazaniem pasyjnym o godz. 17.00. Droga Krzyżowa dla dzieci we wtorek o godz. 16.30, a dla młodzieży i dorosłych w piątek o godz. 17,15.

Mieszkańcy Pogorzelca zaproszeni są na spotkanie z Prezydentem Miasta we wtorek o godz. 19.00 w Szkole Podstawowej nr 5.

Spotkanie kandydatów do bierzmowania klasy III gimnazjum odbędzie się w czwartek 1. marca 2018 r. o godzinie 16.30 w sali obok biura parafialnego.

Spotkanie rodziców dzieci ze Scholi i Marianek w sprawie wyjazdu wakacyjnego odbędzie się w piątek o godz. 18.30 w salce parafialnej.

Wielkopostne czuwanie młodzieży odbędzie się w piątek o godz. 19.00 w Sławięcicach.

Spotkanie rodziców ministrantów w sprawie wyjazdu wakacyjnego odbędzie się w sobotę o godz. 19.00 w salce ministranckiej.

Składamy serdeczne Bóg zapłać wszystkim ofiarodawcom na rzecz przebudowy placu kościelnego.

Stowarzyszenie Patriotyczny Kędzierzyn-Koźle składa serdeczne podziękowanie tym, dzięki którym zorganizowano rekordową ilość paczek dla naszych Rodaków za wschodnią granicą.

Ofiary na kwiaty do Grobu Pańskiego można składać w ustawionej przy końcu ławek skarbonce i na tacę podczas Gorzkich Żali.

W tym tygodniu do wieczności odeszły:
Antonina Małek, Jadwiga Butkiewicz.
Wieczny odpoczynek racz im dać Panie.